Reklama skatinanti nustoti valgyti augintinius

šuns mėsa

Straipsnio pavadinimas nėra apgaulė ar bandymas patraukti skaitytojų dėmesį, o tikrų tikriausia tiesa. Kai kuriuose Azijos regionuose žmonės vis dar valgo kačių bei šunų mėsą, nepaisydami kritikos kitų šalių bei kultūrų atžvilgiu.

šuns mėsa

Nors eiliniam Europos gyventojui niekada neateitų į galvą valgyti “pūkuotų šeimos draugų”, tačiau kai kur Azijoje tai yra plačiai priimta ir galima laikyti kultūros dalimi. Norėdama tai pakeisti, gyvūnų teisių gynimo kompanija „Animals Asia“ savo nauja reklamine kampanija siekia edukaciniu būdu supažindinti Kinijos visuomenę su augintinių mėsos pramonės brutalumu bei tokios mėsos vartojimo poveikiu žmogaus sveikatai.

„Animals Asia“ išleido 279 reklamas, kurios buvo išplatintos Kinijos metro bei autobusų stotyse, liftuose. Reklaminis kampanijos šūkis – „Sakyk ne šunų ir kačių mėsai“. Kiekvienoje reklamoje vaizduojamos valgomosios lazdelės virš augintinių fotografijų, taip norima atkreipti dėmesį į tai, kad šunų mėsa yra dažnai išgaunama iš pavogtų augintinių, taip pat informuojama apie galimus sveikatos sutrikimus. Vienoje iš reklamų teigiama: „Tai, ką įsidėjai į burną, galėjo būti vaiko augimo proceso partneris“.

Reklaminė kampanija tapo itin populiari Kinijos socialiniame tinklalapyje Weibo, žmonės parodė didelį susidomėjimą ir padeda kompanijai „Animals Asia“ skleisti žinią dalindamiesi reklamomis internetu.

Keletą reklamos pavyzdžių galite pamatyti žemiau:

katės mėsa

šuns mėsa

šuns mėsa

Nuotraukos: ©Animals Asia. Šaltinis: slip.lt