Horoskopai

Šunų horoskopai

ŠUO  AVINAS

03 21 – 04 20

Visada ir visur stengiasi pirmauti! Jį veikia karingojo Marso planeta, suteikianti nesuvaldomos energijos.
Visuomet drąsūs, labai nepriklausomi ir impulsyvūs, tarp saviškių nuolat siekia lyderiauti. Neapkenčia bet kokios neteisybės, todėl be reikalo arba pavėluotai jų nebauskite. Bausmę jis turi suvokti. Drauge labai geraširdis: vos baigiasi konfliktas, jis vėl meilus ir žavus.
Avino ženklo simbolis – Ėriukas, einantis tiesiai link tikslo, šio ženklo šunys reiklūs ir tikslūs it kokie viršininkai. Nepaisant šiokio tokio užsispyrimo, labai nuoširdūs ir be jokių abejonių tiki absoliučiu jūsų draugiškumu. Pamiršta visas nuoskaudas, vos tik jį paglostai…
Trūkumai: stokoja atsakomybės, mėgsta nuotykius, nori išbandyti savo jėgas. Gerosios savybės: gina ne vien šeimininką, bet ir kitą šunį ar kokį sutvėrimą – įgimtas noras padėti, rizikuoti ir kovoti už teisybę.
Šunyčiai Avinai aktyvūs nuo gimimo (ima šmirinėti anksčiau nei kitų ženklų šunys). Prijaukinti juos galima meile ir švelnumu, o ne fizinėmis bausmėmis. Vis dėlto net mažylis stengsis vadovauti jums, todėl iš anksto parodykite, kas gaujos vadas. Jie – drąsuoliai, tačiau labiausiai bijo… prarasti jūsų meilę. Puola į neviltį, kai nepastebite, gali tapti žiaurus ir sunkiai valdomas šeimininkui jo išsižadėjus.
Kadangi mažyliai labai aktyvūs, reikia juos nuolat kuo nors užimti. Jie niekada nebūna tingūs, smalsus protas ir energija neleidžia jiems šiaip sau stumti dienas.
Avinai nekenčia komandų, jei jas duoda žmonės, kurių jie nemyli. Įsakinėti reikia ramiu, tačiau ryžtingu balsu, jei šuo atliko komandą – iškart pagirti.
Sveikata gana stipri, tik dažnesnės traumos dėl per didelio aktyvumo ir pervargimas nuo krūvio. Jiems būtina gerai maitintis ir ramiai išsimiegoti. Silpna vieta – dantys.
Šunys Avinai geriausiai sugyvena su Dvyniais, Liūtais, Šauliais, Vandeniais, blogai – su Vėžiais, Ožiaragiais, Skorpionais, Žuvimis. Su Jaučiu ir Mergele santykiai šaltoki, o du šunys Avinai gali kautis dėl valdžios.
Suaugęs (trejų, ketverių metų) šuo Avinas – išmintingas, energingas, rimtas jūsų draugas ir gynėjas.

ŠUO JAUTIS

04 21 – 05 22

Tai ramūs, kantrūs, taikūs šunys. Kol Jautukai dar maži, dažnai be reikalo būna užsispyrę, išrankūs maistui, lėtoki. Jie tiesiog alpsta iš malonumo kai yra lepinami. Suaugę šunys linkę persiėsti todėl dažnai yra nutukę.
Dresuojami šie šunys švelniai skatinant, glostant, būtina vengti šiurkštumo į kurį Jaučiai atsako užsispyrimu ir atsisakymu dirbti. Teisingai dresuojant, jie sugeba kantriai ir atkakliai visko mokytis. Šunį Jautį sunku įsiutinti, bet jei taip atsitiks, tegul priešai saugosi, jis neišsigąs net ir didesnių bei stipresnių už save! Jie puikiai jaučia aplinkinių nuotaikas ir labai jautriai reaguoja į jų pasikeitimus. Tai labai mylintys vaikus šunys, bet su sąlyga, kad jums jis bus svarbiausias ir mylimiausias “vaikas”. Jei šeimoje nerami atmosfera, Jaučiai linkę dažnai nepavojingai sirguliuoti, nes jų imuninė sistema jautriai reaguoja į pergyvenimus.
Jaučiai mėgsta namų jaukumą, ypač vertina komfortą, todėl patieskite jam minkštą guolį jaukioje vietelėje, jis tai įvertins ir nesikėsins į jūsų lovą. Jie gali valandomis būti šalia jūsų, ypač jei glostote ar kasote, masažuojate. Jums nustojus glostinėti jūsų Jautuką, jis bakstels snukiu ranką, reikalaudamas pratęsti malonumus.
Tai šunys nemėgstantys staigių aplinkos pokyčių ir geriausiai jaučiasi kaime, kur daug laisvės, gamtos. Gamtos kvapai ir spalvos stiprinančiai veikia jų imunitetą, džiugina, kelia nuotaiką.
Tai labai rūpestingi tėvai savo šunyčiams, kalytės ypač tvarkingos ir švaruolės, sugeba kantriai mokinti savo šuniukus gyvenimo pamokų.
Policininkai ir kinologai tvirtina, kad Jaučio ženklo šunys – atkakliausi pėdsekiai, kruopščiai siekiantys tikslo, be to jie drausmingi ir prieraišūs.

ŠUO DVYNYS

05 23 – 06 21

Šunyčiai Dvyniukai ypač žingeidūs ir judrūs, juos nuo mažumės, žaidimo forma galima pradėti dresuoti. Nuo jų dantukų greitai nukenčia visa, kas pasitaiko jų akiratyje. Todėl kuo anksčiau pasirūpinkite žaisliukais savo šuniukui, jie turi būti ryškūs, skirtingų formų, faktūrų, skleidžiantys kuo įvairesnius garsus.
Tai ypatingai draugiškas, judrus ir smalsus šuo. Jis šaunus ir išradingas žaidimų ir kelionių draugas, bet sargas iš Dvyniuko nekoks, nes jis pernelyg myli žmones ir mėgsta įvairovę. Šis šuo toks žingeidus ir smalsus, kad net mėgsta dirsčioti į svetimus langus ir žiūrėti televizorių.
Ramybės ir tylos iš šio šuns labai sudėtinga išsireikalauti, nes tai prieštarauja jo prigimčiai. Tik nepalikite Dvynio vieno ilgam laikui, vienatvės jis nepakenčia, dažnai paliekamas vienas namuose net gali susirgti depresija. Jis puikiai sugyvena su visais naminiais gyvūnais.
Dresuojant tokį šunį būtina vengti monotonijos, reikia keisti veiklos pobūdį, užsiėmimo vietas, jie labai mėgsta pagyras, jiems trūksta kantrybės ir atidumo.
Iš prigimties Dvyniai yra tvirtos sveikatos. Jei jų gyvenimo būdas sėslus, neįdomus, jiems gresia susirgti nervinėmis, žarnyno ir plaučių ligomis. Mažai judant jiems gali prasidėti plaučių ir virškinamo trakto problemos, jų plaučiai turi “vėdintis” gausiai ir pastoviai. Šeimininkas turi pasirūpinti, kad jo šuo Dvynys laiku paėstu, nes labai susidomėjęs Pasaulio pažinimu šuo užmiršta save.
Dvyniai – judrūs ir įdomūs, išradingi, siekiantys įtraukti į savo žaidimus ir šeimininką, demonstruojantys visišką prieraišumą.

ŠUO VĖŽYS

06 22 – 07 22

Vėžio ženklą valdo Mėnulis, keturiskart per 28 dienų ciklą keičiantis fazę. Lygiai taip kaitaliojasi ir šuns Vėžio nuotaikos. Tai jis džiaugiasi gyvenimu, tai puola į neviltį…
Ypatingai švelnus ir dėmesingas šuo. Pasižymi vos ne magiška intuicija, jautriai reaguoja į šeimininko nuotaikas ir teigiamai veikia pastarojo sveikatą. Todėl Anglijos šunų mylėtojų klubų nariai tiki, kad Vėžio ženklo šuo savo buvimu neleidžia šeimininkams sirgti reumatu, radikulitu, migrena, palengvina skausmus.
Šio ženklo šunys labai atsargūs. Jausmų jie dažnai nerodo, bet baimė prarasti šeimininką jiems sukelia melancholiją ir nuraminti gali tik Jūsų meilė ir dėmesys.
Vėžiai turi lengvai pažeidžiamą širdį, šiurkštus elgesys juos išmuša iš vėžių. Įsižeidęs šuo slepiasi nuošalioje vietoje ir tylomis kenčia, bet po kurio laiko jis vėl linksmai rodys savo dėmesį. Jų prigimtis itin savininkiška, jie gerai saugo namus, aplinką, daiktus. Pasirinkę namie savo vietelę, niekam neleis jos užimti, nes tik ten jaučiasi ramūs bei saugūs.
Atsidūrę nors trumpam kitoje vietoje, liūdės namų, todėl suaugusių šunų kitiems verčiau neatiduokite, nes iš ilgesio gali rimtai susirgti.
Vėžiai džiugiai bendrauja su kitais gyvūnais, juos globoja ir gina.
Šunyčiai Vėžiai labai švelnūs ir mieli, mėgsta žaisti vieni. Jiems labiau nei kitų ženklų šunims reikalinga rami aplinka ir žmonių draugiškumas. Jautrūs ir bailoki, todėl kiekviena proga rodykite dėmesį, bet pernelyg nelepinkite. Užaugę nepasižymi atkaklumu, bet tikslo siekia aplinkiniais keliais. Dresuodami nesitikėkite žaibiškų rezultatų, jie ateis netikėtai.
Vėžiui dresuotojas turi patikti, būti gerbtinas asmuo. Šio ženklo šunys nepakenčia kritikos net kai jos užsitarnauja. Įžeistas šuo būna pasibaisėtinai atkaklus, o “spaudžiamas” arba išdidžiai tyli, arba isteriškai loja.
Šio ženklo šunys – puikiausi tėvai. Jie be galo kantriai rūpinasi šunyčiais, pasiaukojamai juos saugo, labai rūpinasi jų švara.
Nervingam šuneliui Vėžiui dažnokai skauda skrandį ar žarnyną, silpnoki jų inkstai bei šlapimo pūslė. Nereikėtų juos per dažnai maudyti, nes gali būti alergiški.
Dažniau veskite į gryną orą – ten jis pasveiksta nuo visų bėdų.
Vėžiai – smaguriai, mėgsta daug ir skaniai paėsti, tačiau kontroliuokite jų polinkį apsiryti.
Jausmingas Vėžys sunkiai bendrauja su Dvyniais, Svarstyklėmis, energinguoju Avinu. Jis simpatizuoja Žuviai, Skorpionui, Jaučiui. Šiek tiek įtempti santykiai su Vandeniu ir Šauliu.

ŠUO LIŪTAS

07 23 – 08 22

Liūtas energingiausias iš visų Zodiako ženklų. Šuo Liūtas tikrų tikriausias gydytojas, puikiai jaučiantis Jūsų nuotaiką ir sveikatos būklę, savo energija galintis Jums padėti. Jo biolaukas nepaprastai stiprus, sukeliantis aplinkinių simpatijas.
Šuo Liūtas puikus draugas, drąsiai ginantis nuo priešų. Tai lyderis, įsitikinęs, kad pagrindinė figūra – tik jis, todėl kitais įnamiais nesidžiaugia. Šio ženklo šunų karališkai išdidi laikysena, apgaulingai tingus žvilgsnis, o kailis – tankus.
Be reikalo loti nemėgsta, o ir loja lėtai, išdidžiai. Aplinkinių rodomą dėmesį priima su kaip didingas lordas.
Nekenčia tamsos ir vienatvės. Labai mėgsta šurmulį, draugiją, judėjimą, todėl mano esąs pilnateisis ir Jūsų švenčių ar vakarėlių dalyvis. Nuolat bando visus pajungti savo valiai, todėl dresuodami susidursite su sunkumais. Parodykite ryžtą, kad jis netaptų namų tironas.
Mėgsta, kad viskas pavyktų iš karto, kliūtys jam kelia apatiją, todėl mokydami būkite tvirti ir nuoseklūs, kaitaliokite pagyras su griežtomis komandomis. Geriausia mokyti kartu su kitais šunimis – norėdamas būti geriausias, Liūtas pasitemps. Paskatintas gerai viską išpildys, bet jei įkyrėsite su ta pačia komanda, jis apskritai Jūsų neklausys.
Išmintingai mokomas Liūtas dažnai nugali varžybose, gauna prizus.
Šunyčiai Liūtukai labai mėgsta saviškių draugiją, triukšmingai žaidžia, tačiau pasivaikščiojimo metu užsižaidę gali nuklysti nuo namų. Suaugę dievina meilės nuotykius, todėl gali pasprukti iš namų.
Liūtą valdanti Saulės energija suteikė jam daug gyvybinės galios. Jo sveikata nebloga, tik silpnoka imuninė sistema. Šie šunys linkę sirgti širdies, kaulų čiulpų, kraujo ligomis.
Kalė Liūtė – griežta mama, gindama šunyčius gali virsti vos ne įniršusiu žvėrimi.
Liūtai geriausiai sugyvena su Avinais, Dvyniais, Svarstyklėmis, Šauliu.
Užsispyręs Jautis Liūtą erzina, ne kokie santykiai su Vandeniu, Skorpionu, Ožiaragiu, priešgyna Vėžiu. Du Liūtai konkuruos tarpusavyje. Skirtingi ir Liūto bei Žuvų charakteriai, todėl sunkiai randa “bendrą kalbą”.

ŠUO MERGELĖ

08 23 – 09 22

Mergelė – Zodiako Žemės ženklas, ją valdo Merkurijus, kuris ir gyvūnams suteikė proto bei išmonės.
Išoriškai ramus šio ženklo šuo įdėmiai tiria aplinkinius, tiksliai juos įvertindamas. Apdairiai renkasi, su kuo bendrauti ir iškart atpažįsta nemylinčius gyvūnų.
Nors su Mergele smagu bendrauti, bet ji nemėgsta per didelio jausmingumo ar švelnybių. Tačiau jeigu Jums nesiseks – jos nuoširdžiai užjaus ir bus itin dėmesingos.
Šuo Mergelė labai švarus: jis apeis purvyną, nebendraus su nešvariu šunimi. Griežta dienotvarkė ir švara – jam svarbiausi dalykai, šuo Mergelė patyliukais piktinasi nevalyvu ar nesusivaldančiu šeimininku.
Šio ženklo šuo palankus katėms, paukščiams ir kitiems gyvūnėliams, nepavydus.
Maži šunyčiai augdami išsiskiria iš kitų savo tvarkingumu, sumanumu ir sugebėjimu prisitaikyti. Jie greit įgyja reikiamus įpročius. Tačiau niekad nebarkite jo prie gentainių! Mokykite taktiškai, ramiai, ir šuo viską atliks idealiai.
Mokydami kiek begalėdami girkite, tačiau fiziškai nepervarginkite. Antraip Mergelė iš uolumo neapskaičiuos jėgų, pervargs, ner susirgs.
Šio ženklo šunys toli gražu nėra geležinės sveikatos. Net kiek sunegalavę jie pasijunta nekaip. Tačiau gydomąsias procedūras išlaiko visų kantriausiai, vizitas pas veterinarą jam ne tragedija.
Jautriausios kūno dalys: skrandis, žarnynas, kepenys, nervų sistema, limfmazgiai. Sunegaluoja ir pasikeitus klimatui ar vandeniui. Vis dėlto santūrios Mergelės gyvena ilgai.
Šio ženklo šuo sutaria su Svarstyklėmis, Ožiaragiu, Jaučiu, Vėžiu, konfliktai kyla su Šauliu, Dvyniu, Žuvimis, komplikuoti santykiai su Skorpionu.
Mėgstantys ištikimus draugus, švarius bei išmintingus šunis, kuriuos lengva auklėti bei dresuoti – pasirinkite Mergelę!

ŠUO SVARSTYKLĖS

09 23 – 10 22

Šio ženklo šuo linksmas, draugiškas, geranoriškas ir neagresyvus. Veneros poveikis jį verčia ieškoti harmonijos (šunų augintojai tvirtina, kad šio ženklo šuo “užglaisto” šeimyninius konfliktus ir charakterių skirtumus). Nemėgsta triukšmo ir riksmų.Tačiau jis pats, nors ir Svarstyklės, nepasižymi pusiausvyra. Jo nuotaikos staigiai keičiasi, tad nenustebkite, jei ką tik linksmai šokinėjęs ūmai taps abejingas. Priežastys subtilios: gal parodėte jam mažai dėmesio?
Iš Svarstyklių elgesio išmintingas šeimininkas gali sužinoti apie artėjančią audrą ar oro pasikeitimus. Šitas šuo vengia bereikalingų kautynių su gentainiais ir abejingai praeis pro agresyvų šunį, jei nėra realios grėsmės.
Niekad ilgam nepalikite Svarstyklių vieno – manys, kad jo nebemylite. Mėgstamiausia vieta – prie jūsų kojų, kol skaitote ar žiūrite televizorių.
Mielos, švelnios Svarstyklės – jautrūs tėvai. Švelni ir griežta motina pedantiškai prižiūri šunyčius.
Mažieji šunyčiai šiek tiek nepasitiki savo jėgomis. Šį nepasitikėjimą pašalins jūsų dėmesys ir padrąsinimai.
Dresuoti šio ženklo šunis lengva, tačiau tonas turi būti ramus, lygus. Antraip auklėtinis suglums ir apskritai atsisakys mokytis.
Dresuotojo asmenybė jiems labai svarbi, ypač lemtingas pirmasis įspūdis. Girkite, skatinkite! Jei įtars, kad netikite jo sugebėjimais, gali net susirgti. Ypač venkite fizinių perkrovų, leiskite pailsėti, ir sėkmė būtinai ateis!
Iš prigimties Svarstyklės – itin sveiki šunys. Tiesa, mėgsta aptingti ir po to kenčia. Neduokite riebaus maisto. Jautriausia vieta – kepenys. Linkę sirgti odos ligomis, todėl parinkite jiems tinkamą šampūną.
Diplomatiškos Svarstyklės sutaria su visais Zodiako ženklais, geriausiai – su Mergele, Šauliu, Vandeniu, Liūtu. Kartkartėmis konfliktuoja su Skorpionu, Vėžiu, Ožiaragiu, tačiau ir į jų širdis suranda raktelį.
Jei ieškote neagresyvaus, malonaus ir taikaus draugo, įkurdinkite savo namuose Svarstykles.

ŠUO SKORPIONAS

10 23 – 11 22

Labai ištikimas, aistringai Jus ginantis ir saugantis draugas, jeigu… pelnysite visišką jo pasitikėjimą. O tai nėra lengva – turite išmokti jo nebarti ir neskriausti tuomet, kai šio ženklo šuo šventai įsitikinęs, jog pasielgė kilniai ir pasiaukojančiai (aplojo kaimyną įtaręs, kad šio ketininimai įtartini, urzgė ant svečio, nes šis pernelyg ilgai “vogė” jūsų brangų laiką ir pan.).
Šuo Skorpionas – labai emocingas, turtingo vidinio pasaulio. Tai šuo – “poetas”, tik kur kas stipresnio būdo už poetišką žmogų ir gana agresyvus su savo gentainiais. Jausmų rodyti nemėgsta, tačiau širdies gilumoje labai myli savo šeimininką ir visus pastarajam brangius žmones.
Skorpionas, kaip ir Avinas, mėgsta būti lyderiu, tačiau savo gentainius “valdo” ne išorės jėga, bet paslaptinga intuicija. Labai nemėgsta būti apšauktas ar baudžiamas prie svetimų (kai jūs vieni, į bausmę reaguoja kitaip, susitaiko su tuo…). Dresuoti nesunku – jis taip nori įtikti savo šeimininkui, kad pasiryžęs eiti per ugnį bei vandenį. Skorpionui itin svarbu jo autoritetas.
Stipriai suerzinti Skorpionai tampa agresyvūs, po tokio streso gali susirgti. Jie – geri keliautojai, nebijo tolimų, sunkių kelionių, tačiau namuose nori turėti savo kampą ir kartkartėmis pabūti vieni: taip jie saugo savo jautrią nervų sistemą po dienos stresų. Jautriausi organai – skrandis, kaulų sistema, nosiaryklė (gali susirgti nuo staigių temperatūros svyravimų). Šie šunys – alergiški, todėl negalima šerti aštriu, prieskoniais pagardintu maistu nuo savo stalo, citrusiniais vaisiais ar produktais, kuriuose pasitaikytų chemijos dalelių.
Šunys Skorpionai mėgsta vaikščioti daug, ilgai ir lėtai. Rujos metu neramūs, gali pabėgti, bet vėliau būtinai ieškos namų, nes jiems baisiausia – keisti šeimininką. Šio ženklo atstovai – geri, bet griežti tėvai savo šunyčiams. Kalaitės kartais pirmąją savaitę net šeimininkams neleidžia prisiliesti prie šuniukų.
Geriausiai Skorpionai sutaria su Vėžiu, Žuvimi, Ožiaragiu, prastai – su Avinu, Liūtu, Mergele. Su kitais ženklais ilgainiui sudaro paliaubas. Du Skorpionai šunys nelabai sutars, mat kiekvienas nori užkariauti šeimininko širdį.
Manoma, kad būtent Skorpionai – legendiniai šunys, kurie, dingus ar mirus šeimininkui, gali ilgai sirgti ar net mirti iš ilgesio… Todėl tiems, kurie nori ištikimo, visa širdimi atsidavusio, poetiško, kiek keistoko, bet visuomet pasiruošusio jus apginti draugo, patariama įsigyti šunį Skorpioną.

ŠUO ŠAULYS

11 23 – 12 21

Šio ženklo atstovai nuolatos ieško naujų įspūdžių ir įvairiausių nuotykių. Jie nepaprastai judrūs ir smalsūs. Tačiau tas smalsumas grynai praktinio pobūdžio – jie ieško naujų pažinčių, gardesnio kąsnelio ar kokio bičiulio, su kuriuo galėtų smagiai leisti laiką. Paprastai šuo Šaulys nėra piktas, nors mėgsta loti ar urgzti. Urzgimas dažniausiai reiškia, kad kažkas kėsinasi į jo nepriklausomybę, o šito Šaulys nepakenčia. Tačiau šeimininko, galinčio jam pasiūlyti įdomų pasivaikščiojimą ar netikėtumų kupiną kelionę, jis paprastai klauso aklai.
Nepaisant polinkio į netikėtas avantiūras, Šauliai būna puikūs sargai ir medžiokliai. Dresuoti nesunku – kiekvienas naujas pratimas – jiems nuotykis, todėl mokymų metu stenkitės duoti tikslias, džiugias komandas ir kuo dažniau girkite. Šie šunys labai ištvermingi. Tibetiečiai tiki, kad lapkričio mėnesį gimę gyvūnai ne tik patys gali užkopti į aukščiausią viršukalnę, bet ten užtempti ir žmogų, be to, jie niekada jo nepalieka bėdai ištikus. Gerai išauklėtam Šauliui galite drąsiai palikti saugoti namus – nepasitrauks net ir tada, jei gyvybei grėstų pavojus.
Šaulys puikiai sutaria su kitais namų gyvūnais, tačiau mėgsta lyderiauti. Net mažyčiai šuniukai Šauliai stengsis kuo dažniau į save atkreipti dėmesį – jie ekscentriški, todėl labai svarbu nuo mažumės juos įpratinti prie griežtų komandų: “sėdėt”, “gulėt” ir pan. bei nurodyti jų vietą. Antraip jie krės netikėčiausias eibes, kad būtų dėmesio centre.
Šaulys – amžinas keliautojas, karys. Todėl šio ženklo šunys tinka dirbti policijoje, kariuomenėje, nes laikui bėgant tampa itin disciplinuoti. Kasdien bent pusvalandį pamuštruoti šio ženklo šunį būtina, antraip jis išglebs, puls į melancholiją, gali net susirgti.
Šaulys pasižymi nebloga sveikata ir ištverme. Tačiau jam netinka monotoniškas, sotus gyvenimas. Šiam gyvūnui būtinas neriebus, įvairus maistas, ilgi pasivaikščiojimai, maudynės. Antraip jis gali sirgti plaučių, širdies ligomis. Nelabai stipri ir šuns Šaulio kaulų sistema – duokite daugiau produktų, prisotintų kalcio ir kt. mineralinių medžiagų.
Kalės griežtai ir tvarkingai prižiūri savo šuniukus, tačiau palyginti anksti leidžia jiems būti savarankiškiems. Jos pajunta simpatiją tam, kuris neįkyriai padeda prižiūrėti mažylius.
Šio ženklo šunys neblogai sutaria su Svarstyklėmis, Liūtu, o potraukis keliauti juos sieja su Mergele. Kiek sunkiau – su Vėžiu, Žuvimi, Skorpionu. Pykstasi su Ožiaragiu, pernelyg savarankišku Vandeniu, užsispyrėliu Avinu ir Jaučiu.
Šuo Šaulys – smagus ir ištvermingas palydovas. Jei norite draugauti su nuotykių ieškotoju ir kartu su disciplinuotu gynėju, kuris bet kada gali netikėtai pralinksminti,- rinkitės Šaulį.

ŠUO OŽIARAGIS

12 22 – 01 20

Šio ženklo gyvūnai – ne mažiau užsispyrę ir atkaklūs nei Avinai, tačiau jų atkaklumas skirtas ne priešintis, o siekti tikslo.
Šunys Ožiaragiai savotiški filosofai. Jie ilgokai nepasiduoda dresūrai – mokytojas palankiu elgesiu ir įtaigumu juos turi įtikinti, kad mokytis jiems visapusiškai naudinga! Ypač dažnai reikia girti bei skatinti, bausmės leidžiamos tik kraštutiniais atvejais. Priešingai nei Svarstyklės šuo Ožiaragis bausmės gali nepamiršti ilgai, tyliai dėl jos išgyventi. Jokiu būdu nebarkite jo prie kitų; keli ramūs, griežti, įtaigūs žodžiai veikia Ožiaragį stipriau už rėksmingas komandas.
Ožiaragis nelinkęs lyderiauti, tačiau su kitais gyvūnais nemėgsta dalytis, jo nuomone, jam priklausančiais daiktais ar žmonėmis. Jis – geras žaidimų draugas, bet nepakęs familiarumo. Įžeistas šio ženklo šuo gali ilgai tūnoti kur nors kampe, kol jo širdis atsileis.
Ožiaragiai nėra atkaklūs lojikai, tačiau visada pajus, su kuo nesutaria jų šeimininkas ir tyliai to asmens nekęs. Todėl jei į namus užėjo jūsų atžvilgiu nepalankiai nusiteikęs žmogus, Ožiaragį kur nors uždarykite.
Ožiaragiai dažnai būna trumpų distancijų nugalėtojai, o ilgoms jiems nepakanka ištvermės. Be to, jie itin linkę žavėtis priešinga lytimi, todėl rujos metu stenkitės, kad neišbėgtų klaidžioti. Dar vienas minusas: Ožiaragis, regis, dažnai be priežasties suirzta. Taip atsitinka dėl sutrikusio skrandžio. Būtina neperšerti, duoti pakankamai vandens ir laiku vesti pasivaikščioti. Be to, šie šunys itin jautrūs orų permainoms ir ekologiniam užterštumui; saugokite juos nuo cheminių medžiagų.
Kalei Ožiaragei tikra šventė, kai gimsta šunyčiai. Ji – atsidavusi, labai rūpestinga ir prieraiši mama. Todėl iš jos atimkite tik gerokai ūgtelėjusius šuniukus, antraip gali rimtai susirgti.
Maži šunyčiai labai guvūs ir smalsūs, atkaklūs šlepečių graužikai. Linkę peršalti. Dresuoti reikėtų nuo mažumės; mokytojas privalo įgyti jų pasitikėjimą ir vengti neteisingų bausmių.
Ožiaragis nesutars su Vandeniu, Mergele, Skorpionu – juos skiria konkurencija. Jis sugyvena su svajingomis Žuvimis, Vėžiu, Jaučiu. Puikiai sutaria su savo ženklo gentainiu bei Dvyniais, kovoja su Liūtu.
Ar jums patinka išmintingi, save ir šeimininką gerbiantys šunys, šventai saugantys namus ir labai nemėgstantys konfliktų? Tuomet rinkitės šunį Ožiaragį.

ŠUO VANDENIS

01 21 – 02 19 

Gimęs po Vandenio ženklu šuo labai mėgsta laisvę. Pasiruoškite bet kokiems netikėtumams! Iš prigimties geraširdis jis netikėtai gali užsispirti: nevykdyti įprastų komandų ar neėsti maisto.
Vandenis labai žingeidus ir per pasivaikščiojimą netikėtai gali kur nors nubėgti.
Jam viskas paslaptinga – tiek batai prieškambaryje, tiek jūsų svečiai, tačiau familiarumo jis nemėgsta.
Jus mylintis Vandenis staiga gali tapti šaltas ir svetimas… Priimkite jį tokį, koks yra! Kartais jis nori pabūti vienas – netrukdykite.
Šunys Vandeniai retai kada įsižeidžia, ištvermingi, neišlepę. Savo vietą pasirenka patys. Jei nenorite prarasti Vandenio pasitikėjimo, jo neapgaudinėkite, kad nepultų į apatiją. Šie šunys, kaip jokie kiti, moka išvengti agresyvios kovos ir likti nugalėtojais. Mat jie pasižymi dideliu jautrumu. Todėl Vandeniai – puikūs sargai, jie iš anksto pajunta pavojų.
Šunyčiai mieli, labai savarankiški. Auklėti juos sunkoka. Jie lengvai įsisavina žinias, bet… yra šiek tiek nevalyvi. Kantriai mokykite švaros. Šunyčiai bando anksti palikti mamą ir pradėti savarankišką gyvenimą.
Jautriausios Vandenio kūno dalys – raumenys. Mažus šuniukus kartais kamuoja spazmai, jie sunkiai pakelia karštį bei šaltį, todėl ilgi pasivaikščiojimai ir pratimai jiems būtini.
Vandeniai, patenkinę smalsumą, praranda susidomėjimą objektu. Geriausiai jie jaučiasi su Avinu, Dvyniais, Vėžiais, Šauliais. Nesutaria su Ožiaragiu, Mergele, Žuvimis, nelabai – su Jaučiu, Liūtu, Skorpionu.
Vandenis – atsidavęs ir patiklus, ištikimas draugas. Šunų augintojai tvirtina, kad Vandenio ištikimybė – beribė.

ŠUO ŽUVYS

02 20 – 03 20

Šio ženklo šunų būdas sudėtingas ir prieštaringas. Mat juos veikia Neptūnas ir Jupiteris. Šie šunys visada bus jums ištikimi, niekuomet neužmirš. Tačiau jie lengvai atsisako savo “dievų”, pajutę išdavystę – jų ištikimybė ne vergiška.
Labai jautrūs, galintys susirgti neramioje, pernelyg emocingoje aplinkoje, net gali sutrikti nervai. Kad pailsėtų po streso, Žuvims reikalinga vienatvė, tyla, mažiau judrių žaidimų.
Šunys žuvys mielai žaidžia, tačiau linkę pabūti vieni. Geriausiai jaučiasi po stalu, foteliu, kamputyje. Be reikalo neloja, nelengva išprovokuoti jų agresyvumą.
Įgimta intuicija juos išmokė “plaukti pasroviui’, nemėgsta konkurencijos. Šiuos šunis lengva dresuoti, bet stenkitės, kad užsiėmimas patiktų. Pastabas duokite taikiu tonu, girkite nuoširdžiai.
Šio ženklo šunys kupini užuojautos. Jie gerai veikia aplinkinių sveikatą ir atpažįsta slaptus priešus bei šunų priešus.
Mažyčiai šuniukai silpnoki, švelnūs, jautrūs. Turėkite kantrybės mokyti juos būti drąsiais! Jie labiau linkę dienos metu snausti, o žaisti naktį. Nelabai paklusnūs, kai reikia priversti laikytis dienotvarkės.
Šunų Žuvų sveikata priklauso nuo nervinės būklės. Jų energetika nestipri, užjausdami visus, tampa priklausomi nuo aplinkos poveikio. Ligos: žarnyno negalios, peršalimai. Tačiau slapti Žuvų sveikatos rezervai joms padeda išlikti.
Šio ženklo šunys draugauja su Vėžiu, Skorpionu, Ožiaragiu. Ne kokie santykiai su Jaučiu, Avinu, Liūtu, Šauliu. Geresni – su Mergele, Svarstyklėmis, Dvyniais.
Jei pasirinkote šunį, gimusį po Žuvų ženklu, turėsite jautrų draugą, visada jaučiantį jūsų ir visos šeimos nuotaikas bei pasiryžusį išsklaidyti tvyrantį nerimą ar liūdesį. Tai tikras namų “ekstrasensas”, skaitantis jūsų norus bei mintis.

 

Koks šuo rekomenduojamas pagal Zodiako ženklą ?

 

Iš tiesų neįprasta pagal veisles, atsižvelgiant į jų charakteristiką, šunis priskirti tam tikram Zodiako ženklui. Tai padaryti tikrai nėra lengva, nes atskiri tam tikros veislės charakteristikos momentai gali nelabai atitikti plačiai paplitusią Zodiako ženklų charakteristikai, patekti į jos reikšmių lauką. Šis šuns veislių grupavimo pagal Zodiako ženklą metodas yra artimas medžių, gėlių, akmenų simbolikos ir sąsajų su Zodiako ženklais metodui, tik pastarasis turi gana gilias ezoterinių mokymų tradicijas. O šis artimesnis intelektualiniam astrologiniam žaidimui, kur pateikiamos tik kai kurios populiariausios, žinomiausios šunų veislės, nors iš viso jų yra apie pusę tūkstančio. Taipogi turite turėti omenyje tai, kad veislė iš esmės čia siejama būtent su Zodiako ženklu, o ne su žmogumi, gimusiu po tuo ženklu, todėl tiesiogiai tapatinti savo ir šuns charakteristikų nevertėtų. Be to, atminkime, kad kiekvieno žmogaus savybės yra nulemtos ne vieno, o keleto Zodiako ženklų komplekso. Tai puikiai žino turintys savo asmeninius horoskopus.

AVINAS

Šuns veislė – vokiečių aviganis. Tai Vokietijoje kilusi veislė, kuri jau egzistavo VII amžiuje – tik kailio spalva buvo kur kas šviesesnė, o XVI a. šuo įgavo dabartinį pavidalą. Iki XIX a. pabaigos jo pagrindinė paskirtis buvo ganyti avis ir ginti jas nuo plėšrūnų. Vėliau pradėti naudoti tarnybinėms reikmėms. Su Avino charakteristika šią veislę sieja begalinis energingumas, drąsa, ištvermė, aktyvi gynybinė reakcija, jautri nervų sistema, puiki muskulatūra, natūraliausiai išreikšti instinktai. Tai tarsi kovotojo tipas, ne veltui vokiečių aviganiai dažnai naudojami karinėms, pasienio bei policijos reikmėms. Šiam šuniui būtina didelė fizinė apkrova bei aktyvi veikla – tuomet šuo pasijunta savo stichijoje.

JAUTIS

Šuns veislė – rotveileris. Šios veislės ištakos – Rotveilio miestas, esantis pietų Vokietijoje. Viduramžiais buvo naudojami šernų medžioklėje. Vėliau jie padėdavo perginti į muges gyvulius, saugodavo bei įkinkyti į vežimėlius pervžedavo krovinius. Prieš I pasaulinį karą atskleistos jų tarnybiniams šunims būdingos savybės. Su Tauro ženklu būtų sietinos šios rotveilerio ypatybės: ryžtingumas, drąsa, ištvermė, stabili psichika, rami nervinė veikla, užslėptas geraširdiškumas, paslaugumas, puikūs fiziniai duomenys, muskulingumas, stambūs kaulai, tvirti ir sunkūs šuoliai. Iš tiesų tai šunys, kurie dirbo ir gali dirbti kaip tikri jaučiai.

DVYNIAI

Šuns veislė – erdelterjeras. Tai apie 1853 m. Anglijoje išvesta veislė, kurios gyslomis teka šiurkščiaplaukio Jokšyro kolio, Anglijos skaliko ir bulterjero kraujas. Dvynių ženklas siejamas su ryšiais, komunikacija, transporto priemonėmis, tad šios veislės šunys prieš I pasaulinį karą tarnavo šalia geležinkelių. Karo metais jie buvo puikiausi ryšininkai, ieškantys sužeistųjų bei nešiojantys žinutes. Šis šuo ir dabar sugeba vedžioti akluosius. Erdelterjerai yra išmoningi, gerai prisitaiko prie aplinkos sąlygų, nepaprastai mėgsta bendrauti, trykšta gyvenimo džiugesiu, myli vaikus. Jų judesiai laisvi, lengvi, nes ir patys yra lengvo kūno sudėjimo.

VĖŽYS

Šuns veislė – niufaundlendas. Šios veislės kilmė siejama su Kanados šiaurės vakarų pakrantėmis, kuriose iš įvairių šalių atplaukiusių laivų šunys sumišo su vietiniais, indėnų, šunimis ir baskų aviganiais. Šios kraujomaišos rezultatu tapo niufaudlendas. Vardas, be abejo, kilęs nuo Niufaudlendo salos. Šuo yra siejamas su vandens stichija, kaip ir Vėžio ženklas. Daugelis puikiai žino, kad tai kuo puikiausi žvejų, skęstančiųjų gelbėtojų pagalbininkai, taigi puikūs plaukikai. Su Vėžio ženklu juos sieja begalinis prieraišumas prie namų, vidinis sutelktumas, ramumas, kuo puikiausias mokėjimas bendrauti su vaikais, masyvumas, savotiškas nerangumas.

LIŪTAS

Šuns veislė – dogas. Jokiam kitam Zodiako ženklui, išskyrus Liūto, šios veislės negali priskirti. Tai šunų karalius, kaip ir Liūtas yra Zodiako valdų karalius. Dabartinių dogų protėviai yra skitų genties šunys. Maždaug nuo XVII a. ėmė keistis dogų paskirtis: iš medžioklinių bei kovinių šunų jie tapo didikų palydovais žygiuose ir iškylose. Tai aristokratiškai jautrus, elegantiškas, raumeningas, stiprus, gracingas, pasitikintis savim, dėmesingas, nepasitikintis svetimaisiais, globėjiškas, ištikimas, prisirišęs prie vaikų ir silpnesniųjų šuo.

MERGELĖ

Šuns veislė – vakarų Sibiro laika arba eskimų šuo. Tai prie sunkių gyvenimo sąlygų pripratęs šuo, kurio gyvenimiška patirtis leidžia susirasti maisto pačiam. Su Mergelės ženklu labiausiai šios veislės šunis sieja nepaprastas darbingumas, kada darbas tampa pagrindine egzistavimo forma. O darbo laikai iš tiesų yra pakankamai, nes dažnai reikia traukti sunkiai pakrautas rogutes, saugoti namus nuo laukinių žvėrių. Pažymėtinas būtų ir savotiškas šunų asketiškumas, begalinis atsidavimas tarnybai.

SVARSTYKLĖS

Šuns veislė – škotų aviganis (kolis). Šios veislės šunys buvo žinomi jau XIII a. Be abejo, jų išvaizda nuo dabartinės, t.y., išvestos XVIII a. pabaigoje Škotijoje, gerokai skyrėsi. Tai vienas gražiausių šunų, kai kurių laikytas ir grožio etalonu. Šių šunų turėjo Anglijos karalienė Viktorija. Tai nepaprastai mėgstantis bendrauti, geraširdiškas, ištikimas, protingas, lengvai dresuojamas, elegantiško stoto, lengvų kaulų, todėl ir lengvų, laisvų judesių šuo.

SKORPIONAS

Šuns veislė – bulterjeras. Ši veislė yra kilusi iš šunų, kuriais dėl pramogos buvo pjudomi jaučiai. Dabartinės išvaizdos šuo buvo išvestas kryžminant anglų buldogą su terjeru. Bulterjeras yra nepaprastai ištvermingas, atkaklus, nepavargstantis, mažai reaguojantis į sužeidimus, drąsus, greitas, judrus, puikiai moka ginti. Be reikalo jis nesivelia į peštynes, bet reikalui esant gali nugalėti ir kur kas didesnį priešininką. Tai yra puikus sargas, kuris astrologine prasme gali iš tiesų pasielgti skorpioniškai, t.y. įsileisti į saugomą vietą įsibrovėlį ir jo iš tenai neišleisti.

ŠAULYS

Šuns veislė – dobermanas. Tai mokesčių inspektoriaus L.Dobermano išvesta veislė. Jis norėjo išvesti idealiai tinkantį keliauti kartu su juo šunį, kuris turėtų būti ne per daug didelis, bet ir nemažas, drąsus, budrus ir nepalaužiamas. Jau šioje trumpoje informacijoje slypi su Šaulio ženklu siejami motyvai – tarnavimas teisingumui, kelionės bei budrumas ir drąsa. Dobermano kūne teka pinčerio, rotveilerio ir Mančesterio terjero kraujas. Pati dobermano išvaizda yra tokia grakšti, tvirta ir aptaki, kad jis kaip šaulio siųsta strėlė gali žaibiškai lėkti į priekį. Tai taip pat labai nuotaikingi, tvirto charakterio atstovai, todėl jų dresūra turi būti labai subtili.

OŽIARAGIS

Šuns veislė – rizenšnauceris. Tai visų šnaucerių karalius, pirmą kartą parodoje demonstruotas 1909 m. Miunchene, o 1925 m. ši veislė Vokietijoje buvo pripažinta tarnybine. Tai tikrai tarnybai pasirengęs šuo, visuomet budrus, atrodo, tik duok jam darbo, ir jis bus patenkintas. Kitos svarbios šio šuns savybės: liesas muskulingumas, energingumas, ištikimybė, patikimumas, ištvermingumas ir aistringas temperamentas, neleidžiantis pasiduoti.

VANDENIS

Šuns veislė – anglų seteris. Šios veislės protėviu laikomas Seting – spanielis, kuris XVI a. buvo naudojamas kurapkų bei putpelių paieškoms. Na o anglų seterį išvedė E.Laverakas XIX a. Tai nepaprastai draugiškas, mielas ir protingas šuo, kuris gali kartais pakerėti originaliais poelgiais. Šeimininkui su šuniu rasti kontaktų nesunku, jeigu elgiasi su juo pagarbiai ir švelniai. Seteris mėgsta dideles erdves, todėl laikant kambaryje būtina ilgai su juo vaikščioti bei šiek tiek pabėgioti. Anglų seteris išsiskiria pakankamai originalia ir labai patrauklia išvaizda.

ŽUVYS

Šuns veislė – senbernaras. Jo protėviai – Moloso dogai, veisti senovės Romoje. Vardą šis “gerasis dėdulė” gavo iš Sen Bernaro vienuolyno, įsikūrusio Šveicarijos Alpėse. Turbūt daugelis žino, kad tai nepakartojami kalnuose pasiklydusių ar sušalusių žmonių gelbėtojai, “šventieji šunys”, apie kuriuos sklando legendos ir tikri pasakojimai. Įžymusis gelbėtojas buvo šuo Baris, išgelbėjęs net 40 žmonių. Paryžiuje jam pastatytas paminklas. Senbernaro geraširdiškumą atskleidžia jo gilios, kiek liūdnokos ir išmintingos akys. Tai šuo, kuris, atrodo, visuomet svajoja – tik iki jo minčių mums kaip iki Neptūno.

 

Pasirinkite augintinį atitinkantį Jūsų Zodiako ženklą!

Žmonės laiko augintinius dėl įvairių priežasčių: vieni apsaugai, kiti iš įpratimo, treti – dėl kompanijos. Zodiako ženklas gali parodyti kokiam gyvūnui mes labiau simpatizuojame, o kuris mums visiškai netinka, nors mes patys šito ir nežinome.

Avinas

Šis zodiako ženklas neturi laiko, yra per daug užimtas žmogus, kad lepintų savo augintinius. Jūs iškeliate aukštus reikalavimus ne tik sau, bet ir savo gyvūnėliui. Augintinio dydis yra visiškai nesvarbus, tačiau jis turi būti savarankiškas, gerai išauklėtas, mandagus ir, svarbiausia, jis turi žinoti savo vietą. Ne ką mažiau svarbus aspektas yra švara. Jūs nemėgstate ir negalite pakęsti savęs neprisižiūrinčių gyvūnų. Jei šuo laižysis letenėlėmis kelis kartus per dieną, neturės parazitų – tada jis jums suteiks gana daug džiaugsmo. Mielai užsiimsite šuns treniravimu bei dresavimu.

Jautis

Jūs laikote augintinį daugiau dėl kompanijos. Kadangi labiau mėgstate kalbėtis su gyvūnais nei su žmonėmis, tai augintinis turėtų būti puikus išklausytojas visų Jūsų bėdų, laimių ir nelaimių. Dėl gamtos duoto talento greitai susibendrauti su gyvūnais, Jūs puikiai su jais sutariate, tačiau pačiam išsirinkti augintinį yra gana sunku. Kaip augintiniai Jums idealiai tiktų: driežai, pelėdos, žvirbliai, vištos, lakštingalos, pelikanai, kurapkos, gulbės ir delfinai.

Dvyniai

Kadangi Jus įtakoja skorpiono zodiako ženklas, tai Jūs be išlygų turite laikyti namie kokį nors augintinį. Yra posakis, kad „Dvyniai negali iškęsti nei dienos be savo mylimo augintinio” ir tai yra visiška tiesa. Ir laimėje, ir nelaimėje Jus turi lydėti koks nors gyvūnėlis. Ištikus tokiai nelaimei kaip augintinio mirtis, Jūs galite imtis netgi tokių kraštutinių priemonių, kad tik jo neprarastumėte – pasidaryti savo augintinio iškamšą. Kaip numylėtiniai gyvūnai Jums labiausiai tiktų: vilkai, varnai, ropliai, vorai, skorpionai, ereliai ir rykliai.

Vėžys

Vėžiai labai nemėgsta kontroliuoti savo augintinių, jų varžyti. Todėl ramia širdimi išleis juos laukan palakstyti ir pasimėgauti laisve. Jūs niekada nesirinktumėte augintinio, kuris būtų rimtas ir į gyvenimą bei aplinkinius žiūrėtų piktai. Jums patinka leistis į keliones kartu su savo augintiniu, patirti kuo daugiau nuotykių, stingdančių kraują. Su gyvūnais bendraujate kaip su šeimos nariais, todėl esate mylimas ir mylite savo augintinius. Jūsų numylėtiniai yra žirgai ir visi tiek gyvūnai, kurie yra medžiojami.

Liūtas

Kadangi liūtą, besirenkantį gyvūną, įtakoja Ožiaragis, tai liūto akys labiau kryps į didesnius, galingesnius ir stipresnius gyvūnus, kuriais ištreniravęs ir išdresiravęs liūtas galėtų didžiuotis. Kadangi, liūto zodiako ženklas yra dar kitaip vadinamas karaliumi, tai liūtui turi paklusti ne tik žmonės, bet ir jo augintiniai. Be visa ko, liūto augintinis turėtų žinoti ir jausti kas yra šeimininkas, rodyti atitinkamą pagarbą ir lojalumą. Jūsų numylėtiniai galėtų būti: angis, lokys, ožys, krokodilas, rupūžė, ungurys ir sausumos vėžlys.

Mergelė

Su vandenio įtaka Jūsų gyvūnijos zona tampa labai avangardiška ir neįprasta ir idealistinė. Jūs mėgstate labai neįprastus augintinius, tokius, apie kurių laikymą namuose, negalėtų pagalvoti nei vienas protingas žmogus. Pavyzdžiui, žiogai kaip augintiniai Jums būtų tobuli. Jie ne tik nepriklausomi, bet moka netgi griežti, yra meniškos prigimties vabzdžiai. Tai neįprasta, todėl tinka mergelėms. Dėl savo nepriklausomumo Jums patinka ir katės, tačiau ne visos. Tik tos, kurios vadovaujasi posakiu „ Esu katinas, kuris mėgsta vaikščioti vienas”.

Svarstyklės

Kadangi Jūsų gyvūnijos zoną įtakoja žuvų zodiako ženklas, todėl visais laikais ir visur žavėjotės ir žavitės žuvytėmis, dideliais, netgi milžiniškais akvariumais. Jei galėtumėte – įsirengtumėte po keletą akvariumų kiekviename savo buto/ namo kambaryje. Jūs mylite gyvūnus, tačiau mėgstate auginti tuos, kurie nereikalauja daug priežiūros. Tačiau, Jus žavi ne tik šaltakraujės žuvytės, bet ir kailiniai žvėreliai.

Skorpionas

Jūsų gyvūnijos zoną įtakoja avino zodiako ženklas, todėl mėgstate tokius gyvūnus, kurie priverčia spiegti žmones. Leidžiate savo numylėtiniams būti savimi bet kokiais atvejais, nepaisant to, kad jie būna per daug išalkę ir drąsūs atakuojant kitus žmones ar gyvūnus. Pūkuoti ir švelnūs, maži gyvūnėliai tikrai ne Jums. Jūsų numylėtiniai: vanagai, avys, rykliai, varnai, lapės, šikšnosparniai, tigrai, vilkai.

Šaulys

Kadangi Jūsų gyvūnijos zoną turi įtakos tauras, tai galima spręsti, kad Jūs esate  labai prie gyvūnų prisirišantis asmuo. Jūs nuoširdžiai ir natūraliai mylite gyvūnus ir jie atsako Jums tuo pačiu. Žvaigždės patartų šauliams netgi užsiimti tokiu darbu, kuris reikalauja bendrauti su gyvūnais. Ar tai būtų veterinarija ar gyvūnų priežiūra – visiškai nesvarbu, svarbu yra tai, jog sutarti su mažesniais už save padarais Jums – ne problema. Šauliui augintinio kilmė yra gana svarbi, kadangi augintinis – šaulio investicija. Jūsų idealus augintinis yra švelnus, mažas ir labai malonus.

Ožiaragis

Jūsų gyvūnijos zona yra įtakojama dvynių. Tampate lyg mažas vaikas kai kalba ima suktis apie augintinius. Turite įgimtą talentą kalbėtis su kailiniais žvėreliais, suprantate juos, o jie Jus. Žavitės tais gyvūnais, kuriais nereikia daug rūpintis. Su malonumu įsigytumėte porelę papūgėlių, kurios galėtų viena kitą užimti, kai Jūs neturite laiko. Alternatyvūs numylėtiniai apima žebenkštis, beždžiones, graužikus, papūgas, voveres, mažus paukščius ir drugelius.

Vandenis

Jūsų gyvūnijos zoną įtakoja vėžys, todėl dažnai žmonės stebisi, kokie mylintis Jūs galite būti su gyvūnais. Mieliau būnate namie vienas su gyvūnais nei su žmonėmis. Namie norite matyti mažą, mielą, pūkuotą ir nuo Jūsų priklausomą augintinį. Jūs žavitės jūros gyvūnais, tačiau mieliau mylite tuos, kuriuos galite paimti į rankas, apkabinti ir pajusti gyvūnėlio šilumą bei prisirišimą. Jums patinkantys gyvūnai yra: katė, šuo, triušiukas, sraigės, jūrų kiaulytė.

Žuvys

Jums turi įtakos liūtas, todėl norite augintinio, kuriuo galėtumėte didžiuotis. Norėtumėte auginti šuniuką, kurį galėtumėt puošti įvairiais kaspinais, kuris savo grožiu pavogtų retkarčiais rampos šviesą iš Jūsų. Savo augintiniuose labai vertinate ištikimybę ir nepriklausomybę. Tinkantys Jums gyvūnai yra: šuo, katė, aligatorius.
Informacija imta iš:
http://homeanimals.eforum.lt
http://www.moteris.lt
http://www.anonsas.lt

2 atsakymai į “Horoskopai”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.