Ir viskas dėl šuns

Išgelbėtas šuoVieno piloto elgesys sužavėjo pasaulį. Vyras, sužinojęs, kad krovinių skyriuje šąla šuo, nusprendė nusileisti ir išgelbėti jo gyvybę.

Tai nutiko aviakompanijos „Air Canada“ iš Tel Avivo į Torontą skrydžio metu. Vos pakilus lėktuvui pilotas pastebėjo, kad krovinių skyriuje vienas iš šildytuvų yra sugedęs. Neveikiant jam temperatūra gali nukristi ypač greitai ir tapti sunkiai ištveriama. Žinodamas tai, kad krovinių skyriuje yra šuo, vyras nusprendė nerizikuoti gyvūno gyvybe ir ėmėsi veiksmų. Tiesa, tai buvo septynerių metų prancūzų buldogas Simba, priklausantis vienam iš lėktuvo keleivių. Pilotas nusprendė nusileisti Frankfurte ir kaip įmanoma greičiau perkelti šunį į šildomą terpę. Lėktuvo keleiviai, kurių buvo 232, liko sužavėti tokiu piloto elgesiu ir priekaištų dėl vėlesnio atvykimo į vietą neturėjo. Atvykimo vietą jie pasiekė 75 minutėmis vėliau.
Minėtos aviakompanijos atstovo teigimu, jei pilotas būtų nenusileidęs ir tęsęs skrydį, tikėtina, kad esama krovinių skyriaus temperatūra būtų pakenkusi šuns gyvybei. Aviakompanija giria tokį savo darbuotojo elgesį, nors tai ir kainavo papildomai išlaidų.
 

Šaltinis:delfi.lt